Relaks na świeżym powietrzu

POLE DO MINIGOLFA

Pole do minigolfa jest dużo bezproblemowo przygotować, aniżeliby pole do gierki w golfa standardowego. Jeżeli teraz w wypadku standardowego golfa oczywistym jest to, iż wymagane tam jest wiele albo naście hektarów gruntu na peryferiach wielkiego ośrodki miejskie, to teraz w wypadku terenu do minigolfa najistotniejsza jest bliskość do środek miejscowości , a oprócz tego odpowiednia okolica, np. park, okolice lasu czy innego terenu zielonego.

Lokalizacja

Naturalnie wymagany grunt jest nieporównywalnie mniejszy. Najlepszą opcją jest położenie, jakie będzie w pewnym sensie ostoją od codziennego zgiełku, który panuje w wielkich miastach.

Okolice pola do minigolfa muszą zostać głównie ciche. Powinny jeszcze oferować co najmniej zalążek obcowania z naturą, zielenią oraz czystym powietrzem. Także natomiast, ośrodek do gierki w minigolfa powinien zostać odpowiednio blisko główny punkt ogromnego miasta, aby wzbudzał zaciekawienie wręcz przypadkowych panów oraz pań, które życzą sobie odstresować się w troszeczkę odmienny sposób aniżeliby w kinie, teatrze, pubie czy parku.